Zaszczep się bez rejestracji i skorzystaj z bezpłatnych badań profilaktycznych

Przed nami „Biała Niedziela” w żorskim Punkcie Szczepień! Już w najbliższą niedzielę, 4 lipca będzie można nie tylko zaszczepić się bez konieczności wcześniejszej rejestracji, ale też wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.

Szczepienia są ogólnodostępne – także dla osób, które nie mieszkają w Żorach – oraz oczywiście bezpłatne. Ze szczepień bez konieczności rejestracji będzie można skorzystać w niedzielę, 4 lipca w godzinach 9:00 – 15:00 w Punkcie Szczepień znajdującym się w hali Zespołu Szkół nr 1 (czyli popularnej „Miarki”) przy ul. Powstańców 6 w Żorach.

Na wszystkich chętnych będą czekały szczepionki firmy Pfizer. Po przyjęciu pierwszej dawki od razu ustalany będzie także termin drugiej dawki. Każda osoba, które skorzysta ze szczepienia będzie też mogła wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, takich jak: EKG, spirometria, pomiar ciśnienia tętniczego, oznaczenie poziomu glukozy, morfologia, pomiar saturacji i pomiar tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej.

Punkt Szczepień jest prowadzony przez Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o. oraz Urząd Miasta Żory.

UM Żory

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.