Jastrzębska Spółka Węglowa włącza się w akcję dla pracowników. „Dwie godziny dla rodziny”

Z okazji obchodzonego na świecie Międzynarodowego Dnia Rodziny, Jastrzębska Spółka Węglowa postanowiła włączyć się w akcję „Dwie godziny dla rodziny”. – To okazja, aby szczególnie pomyśleć o swoich najbliższych i poświęcić im czas. Zarząd JSW podjął uchwałę o dwóch godzinach wolnych od pracy dla wszystkich chętnych pracowników JSW – informuje spółka.

– Zależy nam na tworzeniu kultury pracy wspierającej pracowników i ich rodziny w budowaniu dobrych i trwałych więzi. Praca zawodowa nie powinna negatywnie wpływać na rodzinę. Przeciwnie: powinna służyć rodzinie nie tylko w sferze ekonomicznej. Dlatego przyłączamy się do międzynarodowej akcji „Dwie godziny dla rodziny” – powiedziała Barbara Piontek, prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Możliwość odebrania dwóch godzin, czyli skrócenia sobie czasu pracy jednego dnia zyskali wszyscy pracownicy JSW, którzy wezmą udział w akcji. Zgodnie z decyzją zarządu spółki, w porozumieniu z przełożonymi załoga może odbierać te godziny (jako wolne i płatne) na zasadzie dobrowolności aż do 30 czerwca 2021 roku. Szczegóły akcji: www.2godzinydlarodziny.pl.

Jastrzębska Spółka Węglowa

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.