Rybnik: O CPK tylko w trybie online…

Odwołane wcześniej spotkanie konsultacyjne organizowane przez spółkę Egis Polska, dotyczące przebiegu tras szybkiej kolei na terenie Rybnika odbędzie się, ale wyłącznie w trybie online. 

W komunikacie przesłanym przez spółkę Egis Polska, czytamy:

W związku z realizacją Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego dla projektu „Budowa linii kolejowej nr 170 na odc. Katowice – granica państwa – Ostrawa”. z Centralnym Portem Komunikacyjnym Sp. z o.o.. Wykonawca Egis Poland sp. z o.o. wraz z Inwestorem CPK sp. z o.o. pragnie zaprosić Mieszkańców, Przedsiębiorców, i wszystkie Osoby zainteresowane informacjami dotyczącymi wspomnianego projektu.  Spotkanie odbędzie się w formule zdalnej na platformie MS Teams z możliwością zadawania pytań na żywo oraz będzie transmitowane na platformie Youtube z możliwością zadawania pytań w formie czatu. Spotkania informacyjne mają na celu zaprezentować wszystkie istotne informacje związane z planowaną linią kolejową. Planowane spotkanie w formie zdalnej nie zastępuje konsultacji społecznych, jest ich pierwszym etapem.

Spotkanie z mieszkańcami Rybnika zaplanowano na piątek, 11 lutego, na godz.17.00. 

Zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie się na Platformie Teams.

Spotkanie transmitowane będzie również na portalu YouTube.

Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej prowadzonym konsultacjom dla inwestycji kolejowych:  https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/stes-linii-kolejowej-nr-170-katowice-granica-panstwa-ostrawa Tam też w dalszym ciągu można zgłaszać uwagi oraz opinie za pośrednictwem umieszczonej ankiety.

Urząd Miasta Rybnika

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.