Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

Ofertę bezpłatnego wsparcia eksperckiego dla śląskich przedsiębiorców ma Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. W tym celu uruchomiła specjalną infolinię. Wsparcie jest nakierowane na walkę z negatywnymi skutkami kryzysu, spowodowanego przez epidemię COVID-19.

Śląscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie prawa, finansów, podatków i księgowości, zasobów ludzkich i restrukturyzacji przedsiębiorstwa, marketingu, łączenia firm, możliwości pozyskania dofinansowania oraz ogólnie pojętego doradztwa biznesowego.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz miastem Katowice, uruchomiła infolinię w ramach punktu doradztwa kryzysowego, dostępną pod numerem 32 4324224. Zgłoszenia do Centrum Wsparcia Małych i Średnich Przedsiębiorstw można przesyłać również poprzez formularz na stronie internetowej https://www.centrumwsparciamsp.pl/ 

Infolinia Punktu Doradztwa Kryzysowego w ramach Centrum Wsparcia MŚP 32 4324224 jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

Urząd Miasta Bielsko-Biała

Default image
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.