Klub Zielonej Żyrafy zaprasza

W najbliższą sobotę (17 października) Bytomskie Centrum Kultury „odwiedzi” Robocik Recykluszek, którego BECEK zaprosił w ramach Klubu Zielonej Żyrafy. Jego wizyta będzie opowieścią o śmieciach i ich marzeniach, które mogą spełniać dzieci, jeśli tylko zaczną segregować odpady. Dzieci pobawią się w zbieranie śmieciowych rekwizytów, które po wrzuceniu do kosza na zmieszane odpady, nagle w postaci kukiełek ożyją, przy okazji skarżąc się  dzieciom, jak im źle i ciasno w koszu, w którym nie mogą spełniać swoich marzeń o byciu zabawkami. Podczas warsztatów każde dziecko będzie mogło wykonać z materiałów z odzysku, swojego własnego Robocika Recykluszka – pomocnika segregacji.

Czas trwania 120 minut. Prowadzenie: Agata Maciejaszek – Odpady Spod Lady.
Cena biletu 20 zł/osoby. Link do zakupu biletów:
https://becek.pl/program/system_biletowy/2231

Klub Zielonej Żyrafy to cykl warsztatów artystycznych dla dzieci  z rodzicami, promujących twórczą edukację. Wspólne działania rodziców i dzieci podczas warsztatów, pozwalają na lepsze wzajemne poznanie się, a także na odkrywanie drzemiących w nich talentów i pasji. Zajęcia w Klubie Zielonej Żyrafy są propozycją  na niebanalne spędzenie sobotniego przedpołudnia w miłej i twórczej atmosferze. 

Zapraszamy serdecznie
Klub Zielonej Żyrafy – Robocik Recykluszek 
17.10.2020 (sobota), godz. 11:00 – 13:00, 
Bytomskie Centrum Kultury, sala Akwarium

Bytomskie Centrum Kultury

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.