Premiera filmu „Lombard” z udziałem twórców w Bytomiu

4 listopada o godzinie 18:00 w Bytomskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Premiera filmu „Lombard” z udziałem twórców oraz bohaterów dokumentu.

 „Lombard” to wielki zwycięzca tegorocznego festiwalu Millennium Docs Against Gravity, gdzie zdobył między innymi Grand Prix – Nagrodę Banku Millennium.

„Lombard” to film o Bytomiu i jego mieszkańcach. Jesteśmy szalenie ciekawi, czy tak jak w innych miastach zostanie on entuzjastycznie przyjęty także tutaj. My nie możemy się doczekać tej niezwykłej bytomskiej PREMIERY!

Prawdopodobnie każdy bytomianin słyszał o tym wyjątkowym miejscu, a zapewne nie jeden odwiedził to miejsce zastanawiając się…Czego tu nie ma?

To i wiele innych frapujących pytań, będzie można zadać twórcom filmu.

Jeżeli maja Państwo możliwość udostępnienia informacji o tym wydarzeniu w Państwa kanałach, to będziemy wdzięczni. Oczywiście serdecznie zapraszamy na bytomską premierę.

Bilety w cenie 15 zł można kupić tu: https://www.becek.pl/program/system_biletowy/5549 lub w kasie BECEKu!

Bytomskie Centrum Kultury

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.