Jak wpływają na nas opinie innych?

Kilka minut, jedno zagadnienie z psychologii, które może przydać się w codziennym życiu lub biznesie – taki cykl filmów wymyśliliśmy wraz z SMG/KRC Poland Human Resources.

Jak wpływają na nas opinie innych? Jak trudno jest mieć własne zdanie? Dziś, w kolejnej Chwili z psychologią, o eksperymencie, który odpowiada na te pytania.


Jeżeli podobają Wam się ciekaowstki, o których opowiada Roman Kraczla to polecamy Wam jego najbliższy webinar pt. Czy istnieje plan życia każdego z nas? (szczegóły tutaj).

Drugi eksperyment – Chwila z psychologią

Jak wpływają na nas opinie innych? Jak trudno jest mieć własne zdanie? Dziś, w kolejnej Chwili z psychologią, o eksperymencie, który odpowiada na te pytania.Jeżeli podobają Wam się ciekaowstki, o których opowiada Roman Kraczla to polecamy Wam jego najbliższy webinar pt. Czy istnieje plan życia każdego z nas? (szczegóły po kliknięciu).A już za tydzień o 13 kolejna Chwila z psychologią.

Opublikowany przez Śląska Opinia Piątek, 29 maja 2020
Default image
Roman Kraczla
Trenerem z ponad 20-letnim doświadczeniem i specjalista w zakresie metodologii szkoleń i psychologii biznesu, a także autor wielu opracowań szkoleniowych i rozwojowych. Absolwent socjologii i ekonomii, obecnie prezes SMG/KRC HR.