Eksperyment z bananem i wodą

Kilka minut, jedno zagadnienie z psychologii, które może przydać się w codziennym życiu lub biznesie – taki cykl filmów wymyśliliśmy wraz z SMG/KRC Poland Human Resources.

W pierwszych czterech odcinkach „Chwili z psychologią” Roman Kraczla opowie o najciekawszych jego zdaniem eksperymentach psychologicznych, które mówią bardzo dużo o otaczającej nas rzeczywistości.

Kolejne odcinki w każdy piątek o 13, na naszych Facebooku i na naszej stronie.

Chwila z psychologią

Kilka minut, jedno zagadnienie z psychologii, które może przydać się w codziennym życiu lub biznesie – taki cykl filmów wymyśliliśmy wraz z SMG/KRC Poland Human Resources.W pierwszych czterech odcinkach "Chwili z psychologią" Roman Kraczla opowie o najciekawszych jego zdaniem eksperymentach psychologicznych, które mówią bardzo dużo o otaczającej nas rzeczywistości.Kolejne odcinki w każdy piątek o 13, tutaj i na naszej stronie.

Opublikowany przez Śląska Opinia Piątek, 22 maja 2020
Roman Kraczla
Roman Kraczla

Trenerem z ponad 20-letnim doświadczeniem i specjalista w zakresie metodologii szkoleń i psychologii biznesu, a także autor wielu opracowań szkoleniowych i rozwojowych. Absolwent socjologii i ekonomii, obecnie prezes SMG/KRC HR.