Zagłębie za pół ceny w ten weekend w 7 miastach

W 10 lat od pierwszej edycji, Sosnowiec wraca ze swoją sztandarową akcją. Wraz z 6 zagłębiowskimi miastami, zapraszamy na weekend za pół ceny, 9-11 września.

Tegoroczna edycja Zagłębia za pół ceny będzie najszersza, bo odbędzie się aż w 7 miastach! Po raz pierwszy weekend z ofertą za pół ceny w Sosnowcu miał miejsce 2012 roku. Wtedy brały w nim udział jedynie sosnowieckie lokale gastronomiczne.

Z roku na rok akcja ewoluowała, aż w końcu w 2015 roku zorganizowaliśmy ją wspólnie z zagłębiowskimi miastami. Przez lata brały w niej udział: Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. W części także Wojkowice. Specjalną edycję nasze miasto przeprowadziło w 2019 roku, a to w podziękowaniu za wysoką frekwencję w wyborach parlamentarnych w 2018 roku.

2022 rok to już 11. edycja. – W tym roku namówiliśmy do współpracy jeszcze więcej miast. Bawią się z nami jak zawsze: Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza, a także Siewierz, Sławków i Wojkowice. Bardzo się cieszę, że ten weekend będzie tak wyjątkowy – mówi Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Podobnie jak w latach ubiegłych, do współpracy zaprosiliśmy właścicieli lokali gastronomicznych oraz usługodawców. Odpowiedź była naprawdę spora, bo Zagłębie za pół ceny będzie obowiązywało w blisko 70 miejscach!

Pizza, sushi, lody, ramen, burgery i napoje – to tylko część gastro oferty za pół ceny. Nie próżnują także usługodawcy: karnety na siłownie, soczewki kontaktowe, usługi barbera, bawialnie, wypożyczalnie kajaków, groty solne, spa… To wszystkie już w weekend 9-11 września.

– Spotkajmy się wszyscy – na mieście. Zachęcam Zagłębiaków, abyśmy skorzystali z okazji i po prostu razem wyszli z domu. To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą naszych lokalnych przedsiębiorców i wracać do nich regularnie – dodaje prezydent Sosnowca.

Pełna oferta Zagłębia za pół ceny na www.zaglebiezapolceny.pl

Urząd Miasta Sosnowiec

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.