Fajer w Bytomiu, czyli Festiwal Organizacji Pozarządowych 

W tym roku na mapę bytomskich wydarzeń powracają Dni Organizacji Pozarządowych. Impreza została zaplanowana na 10 września, a obecnie trwają przygotowania do jej organizacji i odświeżenia formuły.

Społeczniczki i społecznicy z bytomskich NGO spotkali się już z przedstawicielami Bytomskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, żeby omówić nowy charakter wydarzenia i wspólnie ustalić jego nazwę. Po interesującej dyskusji przedstawiciele NGO zdecydowali, że święto organizacji pozarządowych odbędzie się pod nazwą Fajer w Bytomiu!

Podczas wydarzenia odbędą się liczne warsztaty, wydarzenia artystyczne, sportowe oraz prelekcje. Będzie również okazja do tego, by spotkać się z przedstawicielami i przedstawicielkami trzeciego sektora i poznać ich działalność. Całość imprezy będzie miała charakter piknikowy, gdzie każdy bytomianin i bytomianka znajdą dla siebie coś interesującego.

Wszystkie organizacje, które chcą wziąć udział w wydarzeniu – np. wystawić swoje stoisko, poprowadzić warsztaty, zajęcia sportowe – powinny zgłosić się za pośrednictwem formularza: https://tiny.pl/9b5tp. 

Termin zgłoszeń upływa 15 lipca, a po tym czasie rozpoczną się prace nad tworzeniem szczegółowego programu wydarzenia.

Urząd Miasta Bytom

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.