Zakochani w „Elce” – Walentynki w Parku Śląskim

Święto wszystkich zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ten wyjątkowy dzień? Tej decyzji nie warto pozostawiać na później. My mamy już gotowy przepis na udane walentynki. 

W tym roku święto zakochanych w Parku Śląskim będzie trwało aż 4 dni. zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji. Startujemy już w piątek 11 lutego. 

Ten dzień upłynie pod znakiem doskonałej muzyki i „białego szaleństwa”. Areną główną zabawy stanie się Parkowe Lodowisko przy Stadionie Śląskim. Nie będzie to zwykły seans jazdy na łyżwach, lepiej złapać się za dłonie, bo… szykuje się jazda w rytmie disco. Od godziny 16 do 20 zaplanowano dyskotekę. 

W sobotę i niedzielę przeniesiemy się na Kolejkę Linową Elkę. Czynna od godz. 1.00 do 18.00. Nastrojowa muzyka, ozdobione gondole, podświetlone na czerwono stacje „Elki”, wszechobecne dmuchane balony i słodki poczęstunek. 

Kulminacją czterodniowych imprez będzie oczywiście 14 lutego – czyli Dzień Zakochanych. Z tej okazji Park Śląski i Stadion Śląski przygotowali specjalną ofertę dla par! 

Tego dnia „Elka” będzie czynna od godz.16 do 20. Ważna informacja jest taka, że 14 lutego będą z niej mogli skorzystać tylko goście, którzy wcześniej złożą rezerwację! 

Przewidziano 3 warianty spędzenia tego wyjątkowego dnia w Parku. 

  • Pierwszy z nich to opcja przejazdu kolejką w obie strony. Czas przejazdu to 1 godzina. Koszt biletów 100 zł. Dla naszych zakochanych personalizowany upominek, gorąca czekolada i pamiątkowe zdjecie.
  • Drugi scenariusz przewiduje przejazd kolejką (tak samo jak w opcji pierwszej) plus romantyczną kolację na Stadionie Śląskim. W specjalnie zaaranżowanej sali z widokiem na murawę stadionu będzie można delektować się wykwintnymi daniami, popijając je butelką wina. Taki wariant to koszt 349 zł. 
  • Istnieje też możliwość wykupienia samej kolacji. Posiłki będą podawane od godziny 19. Cena 249 zł. 

Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona tak na przejazdy „Elką”, jak również na kolacje na Stadionie Śląskim. Obowiązuje zatem wcześniejsza rezerwacja. 

  • można zapisywać się na stronie www.sklep.parkslaski.pl 
  • Zapisy i dodatkowe informacje będą też udzielane pod numerem tel. 500 006 415 lub bezpośrednio w recepcji budynku dyrekcji stadionu (od poniedziałku do piątku w godz. 7 – 23 a w soboty i niedziele od 9 – 21).

Park Śląski

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.