„Przeboje operetkowe i inne” – koncert operetkowy w sobotę na Zamku Piastowskim

„Przeboje operetkowe i inne”, to tytuł koncertu operetkowego, urozmaiconego pod względem programu, bo będą wykonywane arie i duety operetkowe i musicalowe z takich operetek jak: „Hrabina Marica”, „Księżniczka czardasza” czy „Wesoła wdówka”. Nie zabraknie także znanych i chętnie słuchanych pieśni neapolitańskich oraz innych przebojów znanych wykonawców. Na to niezwykłe wydarzenie zapraszamy w sobotę 5 czerwca o godz. 16:30 na dziedziniec Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! 

Przed publicznością zaprezentują się znani i lubiani artyści scen poznańskich – Bartosz Kuczyk, Agnieszka Wawrzyniak, Anna Michalak oraz Klaudiusz Kapłon. Widzom oprócz muzycznej uczty zaserwowana będzie dawka dobrego humoru. Jedno jest pewne, obok tej propozycji nie da się przejść obojętnie.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 maja 2021 r. poz. 957 zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dnia 4 czerwca 2021 r. dopuszczalna jest organizacja koncertu na otwartym powietrzu, pod warunkiem udziału w wydarzeniu nie więcej niż 250 osób. Ponadto w trakcie koncertu słuchacze muszą mieć zakryte usta i nos oraz zabronione jest spożywanie napojów lub posiłków. Do liczby osób (250), o której mowa w ust. 19a pkt 1, nie wlicza się osób dwukrotnie zaszczepionych przeciwko COVID-19. Osoby zaszczepione wchodząc na koncert, zostaną poproszone o okazanie dokumentu potwierdzającego szczepienie lub paszportu covidowego, który można pobrać z internetowego konta pacjenta. Dostępny jest zarówno formie elektronicznej (kod QR), jak i w formie wydruku (plik pdf).

Zapraszamy!!!

Punkt Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim w Raciborzu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.