Olaf Deriglasoff i Grzegorz Nawrocki. Ten koncert  to nowy projekt dwóch odwiecznych przyjaciół, weteranów trójmiejskiej sceny muzyki niezależnej i alternatywnej. Wykonują piosenki własnego autorstwa z przepastnego repertuaru zgromadzonego na przestrzeni dekad działalności. Ich występy to połączenie koncertu rockowego i spontanicznego kabaretu, gdzie usłyszymy utwory z repertuaru ich zespołów (Dzieci Kpt. Klossa, Kobiety, Kury, Nawrocki Folk Computer Band, Püdelsi, Cyrk Deriglasoff…).

Deriglasoff & Nawrocki to czysta energia, znane i lubiane piosenki, neokabaretowa konferansjerka i zabawne, nie mające końca opowieści o „rockendrollowym życiu w trasie”. A przede wszystkim radość wspólnego grania, śpiewania i dzielenia się tym przeżyciem z publicznością.

Koncert odbędzie się w formie house gig, czyli kameralnego koncertu organizowanego w lokalu w kamienicy. Nie trzeba znać gospodarzy, by w nich uczestniczyć, wystarczy wysłać zgłoszenie. W domowej atmosferze, w małej grupie osób muzykę odbiera się zupełnie inaczej. Po każdym koncercie jest również okazja do rozmowy z artystami.

Zasady uczestnictwa w koncercie:

– Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w wydarzeniu możliwy jest po przesłaniu zgłoszenia na maila: borowkamusic.promocja@gmail.com lub szybkultury@gmail.com

– Nie sprzedajemy biletów na wydarzenie – w celu pokrycia kosztów wydarzenia, w trakcie koncertu można wrzucić dowolną kwotę „do kapelusza”. Sugerowana minimalna kwota to 30 zł.

– Koncert odbywa się w Katowicach. Dokładny adres koncertu oraz pozostałe informacje zostaną podane po przesłaniu zgłoszenia.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 17 października o godz. 19:00 w Śródmieściu Katowic.

Szyb Kultury

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.