Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

Miasto Racibórz zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju (European Sustainable Development Week, ESDW), który w tym roku odbędzie się od 18 września do 8 października.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju jest inicjatywą państw europejskich, łączącą i promującą wydarzenia i inicjatywy, które upowszechniają ideę zrównoważonego rozwoju oraz realizację Agendy 2030 wraz z Celami Zrównoważonego Rozwoju. Jeśli jesteś organizatorem takiego wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 18 września do 8 października, zarejestruj je na platformie www.esdw.eu. Rejestracja jest dostępna dla wszystkich instytucji publicznych i niepublicznych oraz osób indywidualnych.

Więcej informacji i pomocy w rejestracji udziela pani Patrycja Szewczyk z Ministerstwa Klimatu i Środowiska (tel. 22 369 26 52, e-mail: patrycja.szewczyk@klimat.gov.pl).

UM Racibórz

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.