Radlin: Niedzielne śniadanie – wymiana ciuchów

11 września (niedziela) w Radlinie szykuje się nie lada wydarzenie dla miłośników mody i filozofii zero waste! W ramach cyklicznej imprez „Niedzielnych Śniadań” organizowanych przez kawiarnię i bawialnię „Kawa i Zabawa”, tym razem zaplanowano… śniadanie połączone z wymianą ciuchów.

– Tym razem podczas „Niedzielnego Śniadania” nasz ogród zamieni się w mini Second hand – mówią organizatorki z „Kawy i Zabawy” – Będzie możliwość zakupu i wymiany ubrań damskich, dziecięcych i zabawek. Happening rozpocznie się o godzinie 10.00.

Każdy kto zechce wystawić się ze swoimi rzeczami może zarezerwować sobie miejsce na „Niedzielnym Śniadaniu” pod numerem tel. 661666654 oraz uiścić opłatę w kwocie 20 zł.

W dniu wydarzenia uczestnicy wystawiający swoje ubrania do wymiany proszeni będą o przybycie na miejsce o godz. 9.00. Oprócz samej wymiany ubrań zaplano także warsztaty ze „Stylowym Garażem” oraz doradztwo modowe z firmą „Red Lady”.

Szczegóły: https://www.facebook.com/Kawaizabawaradlin

Urząd Miasta Radlin

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.