Miejska Zbiórka Darów dla Ukrainy

Od kwietnia Miejska Zbiórka Darów dla Ukrainy w Arenie Gliwice (ul. Akademicka 50, wejście E) działa od poniedziałku do piątku między godz. 10.00 a 18.00 i w soboty od godz. 12.00 do 18.00.

Ciągle jest potrzebne wsparcie rzeczowe dla uchodźców z Ukrainy.

Матеріальна допомога для поселень біженців в Глівіцах та районі

Obecnie najbardziej potrzebne są:

  • żywność: gotowe dania obiadowe, pasztety, konserwy rybne i mięsne, makarony i kasze, sosy do makaronu i ryżu, płatki śniadaniowe, warzywa w puszce, dżemy,  pieczywo tostowe i chrupkie, słodycze, musy owocowe w tubkach;
  • artykuły higieniczne: proszek do prania, podpaski, papier toaletowy, płyny i gąbki do naczyń, żele do kąpieli, szampony, dezodoranty, maszynki do golenia.

Zebrane środki trafiają do obywateli Ukrainy, którzy przyjeżdżają do Gliwic i powiatu gliwickiego. W celu sprawnego przekazywania najpotrzebniejszych artykułów obywatelom Ukrainy, Stowarzyszenie GTW przygotowało do wypełnienia elektroniczny formularz forms.gle/g5cdVTWmAzXXUp6V9.

Prosimy, aby wszystkie dary przynosić tylko do Areny. Zbiórka nie jest prowadzona w miejscach noclegowych – nie ma w nich warunków do zorganizowania magazynów. Paczki dla uchodźców są dowożone do miejsc zakwaterowania bezpośrednio z Areny Gliwice.

Матеріальна допомога для поселень біженців в Глівіцах та районі

Якщо Вам потрібна матеріальна підтримка (або родині, яка проживає у Вас), заповніть форму нижче. Намагайтеся точно вказати свої потреби, особливо в речах, які вимагають визначення розміру, статі та віку дитини. Після заповнення форми ми спробуємо підготувати пакет, який відповідає Вашим потребам (якщо вони входять до отриманої гуманітарної допомоги), і наші волонтери зв’яжуться з Вами.

Пакунок буде доступний для отримання в залі «Арена» у Глівіце (вул. Академічна 50). Зачекайте підтвердження від нас, перш ніж відправитися на місце отримання гуманітарної допомоги.

Форма

UM Gliwice

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.