Policjanci podczas śląskiego pikniku wsparcia dla Ukrainy

Chorzowscy policjanci wspierani przez mundurowych z katowickiego oddziału prewencji, zabezpieczali śląski piknik wsparcia dla Ukrainy. Mundurowi dbali o bezpieczeństwo nie tylko wokół stadionu, ale też na trasach prowadzących do obiektu. Stróże prawa nie odnotowali żadnych incydentów.

Wczoraj na stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się śląski piknik wsparcia dla Ukrainy „Łączy nas więcej niż barwy”. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie wspierani przez mundurowych z katowickiego oddziału prewencji. Oprócz dbania o bezpieczeństwo uczestników chorzowscy policjanci wspierani przez mundurową z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz chorzowską straż miejską, na specjalnie przygotowanym stoisku z materiałami profilaktycznymi oraz ulotkami w języku polskim i ukraińskim, rozmawiali z uczestnikami na temat bezpieczeństwa. Nie zabrakło też Sznupka. W związku z wydarzeniem nie odnotowano żadnych zdarzeń kryminalnych, ani też ekscesów chuligańskich.

Policja Śląska

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.