Żory: Spotkanie informacyjne online, dotyczące budowy linii kolejowej CPK

Firma Egis Poland sp. z o.o. wraz z Inwestorem CPK sp. z o.o. zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i wszystkie osoby zainteresowane informacjami dotyczącymi projektu pn. „Budowa linii kolejowej nr 170 na odc. Katowice – granica państwa – Ostrawa” na spotkanie informacyjne w formule online (przez Internet). Spotkanie skierowane do mieszkańców Żor odbędzie się w poniedziałek, 21 lutego o godz. 17:00. 

Spotkanie odbędzie się w formule zdalnej na platformie MS Teams z możliwością zadawania pytań na żywo oraz będzie transmitowane na platformie Youtube z możliwością zadawania pytań w formie czatu. 

Spotkania informacyjne mają na celu zaprezentować wszystkie istotne informacje związane z planowaną linią kolejową. Planowane spotkanie w formie zdalnej nie zastępuje konsultacji społecznych, jest ich pierwszym etapem – informuje firma Egis Poland sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 21 lutego o godz. 17:00 w formie zdalnej przy udziale moderatora, przedstawicieli firmy Egis Poland Sp. z o.o. oraz Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o. 

Zainteresowani spotkaniem proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie się poprzez link.

Oglądaj spotkanie w serwisie YouTube – liink do spotkania na Youtube.

Więcej szczegółowych informacji można znajdzie się na stronie Inwestora, w zakładce „dla mieszkańców”, dedykowanej prowadzonym konsultacjom dla inwestycji kolejowych – www.cpk.pl.

Informujemy również, że w dalszym ciągu można zgłaszać uwagi oraz opinie za pośrednictwem ankiety. Ankiety można przesyłać do 15 marca przez formularz online.

UWAGA: ankiety są także dostępne w punktach informacyjnych Urzędzie Miasta Żory, gdzie można je złożyć do urny – następnie zostaną one przekazane do spółki CPK.

Urząd Miasta Żory

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.