Ruszyły zapisy na Bieg Wiosenny 2022 w Parku Śląskim

Trwają zapisy na Bieg Wiosenny w Parku Śląskim – jednego z największych i najważniejszych tego typu wydarzeń w regionie w 2022 roku, a tym samym otwarcie sezonu biegowego. 9 edycja już 20 marca! 

Start zaplanowano na Polach Marsowych, a metę na bieżni Stadionu Śląskiego. Zawodnicy będą mieli do pokonanie 10-kilometrowy dystans. Trasa jest urokliwa, wiedzie przez parkowe alejki. Uczestnicy pobiegną zarówno centralną częścią parku, jak i tą bardziej zalesioną – tak jak było to w ubiegłym roku. Co ważne – wytyczona trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Zgodnie z regulaminem, który jest dostępny na stronie www.parkslaski.pl, starty będą odbywały się indywidualnie w godz. od 9 do 13 (jest to podyktowane bezpieczeństwem sanitarnym, tak jak w poprzedniej edycji). 

Każdy, kto chce wziąć udział w Biegu Wiosennym, może już teraz się zapisać  https://zapisy.sts-timing.pl/806/. Im szybciej to zrobi, tym opłata startowa jest niższa. Kto do 27 lutego zapłaci on-line (przelewem) – wyda jedynie 69 zł. W dniach od 28 lutego do 10 marca opłata wzrośnie do 89 zł. Organizator przewiduje także sprzedaż pakietów w biurze zawodów w dniach 18, 19, 20 marca do wyczerpania limitu miejsc. Opłata startowa w tych dniach będzie możliwa jedynie gotówką i wyniesie 99 zł. Dla każdego biegacza przewidziano specjalny pakiet startowy, który będzie można odebrać w biurze zawodów. Określiliśmy 6 kategorii dla mężczyzn, 5 dla kobiet oraz open w kategorii kobiet i mężczyzn.

Park Śląski 

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.