Gliwiczanin potrójnym Mistrzem Polski w pływaniu!

Gliwiczanin Grzegorz Czogała został trzykrotnym Mistrzem Polski juniorów 14-letnich w pływaniu! Trzy złote medale wypływał stylem klasycznym na dystansach: 50, 100 i 200  m. Grzegorzowi i jego trenerowi Ioannisowi Giakovisowi serdecznie gratulujemy!   

Grzegorz Czogała to prawdziwy talent pływacki! Od 8 lat trenuje w gliwickim Klubie Pływackim „Sikret” i według trenerów wyróżnia się sumiennością, zaangażowaniem i skupieniem. Obecnie trenuje pod okiem Ioannisa Giakovisa i to przy jego wsparciu, podczas ostatnich Mistrzostw Polski w Pływaniu juniorów w Olsztynie, zdobył aż trzy złote medale. Ale nie tylko! Poza krążkami Grzegorz Czogała ma jeszcze jeden powód do dumy – o 3 sekundy poprawił rekord Śląska na dystansie 200 m stylem klasycznym. Grzegorz ma 14 lat i jest uczniem pierwszej klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach.

Urząd Miasta Gliwice

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.