Ewelina Lisowska, Olivier Janiak, Joanna Jędrzejczyk i Marcin Dowbor – to tylko część gwiazd, które zagrają w Spodku. Organizatorzy Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami ujawnili nazwiska zawodników, które wezmą udział w sportowym wydarzeniu. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wesprze podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

15 stycznia na parkiet Spodka w Katowicach wbiegną gwiazdy muzyki, sportu i telewizji, m.in. Anna Karwan, Sebastian Świderski, Piotr Kupicha, Monika Mrozowska, Piotr Małachowski, Jerzy Dudek, Dariusz Dudek, Bogdan Kalus, Mariusz Kałamaga, Paweł Zagumny, Maciej Janowski, Piotr Grabowski i Jankes  – Do akcji przyłączają się też kabarety, zgrają z nami m.in. członkowie Neo-Nówki, Ani Mru Mru, Paranienormalni, Czesuaf, OT.TO i K2 – wymienia Bartek Demczuk z Kabaretu Młodych Panów, inicjator wydarzenia. Organizatorami Legendarnego Kosmicznego Meczu są Dom Aniołów Stróżów i Agencja Star Manager. 

Gwiazdy zagrają w koszykówkę i siatkówkę, a wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom. Bilety można już kupić na stronie: https://legendarnykosmicznymecz.pl/bilety

Każdy bilet to cegiełka wspierająca podopiecznych z Domu Aniołów Stróżów. Stowarzyszenie od prawie 30 lat pomaga rocznie ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic. Dom Aniołów prowadzi lokalne, kompleksowe systemy wsparcia i jest drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci. – Połączyliśmy siły z organizatorami Legendarnych Kosmicznych Meczy, które dotychczas odbywały się w Rybniku i Jastrzębiu. Dom Aniołów Stróżów jest z kolei mocno związany z centrum aglomeracji, działamy w Katowicach, Chorzowie i Sosnowcu – wyjaśnia Monika Bajka, prezeska Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” – Chcemy wypełnić Spodek ludźmi o dobrych sercach i wspólnie sprawić, że kosmiczny obiekt odleci – dodaje Monika Bajka. 

– To jest nasz święty obowiązek żeby pomagać, w tym przypadku dzieciakom, które potrzebują tej pomocy najbardziej – powiedział Piotr Kupicha, lider zespołu Feel.  

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami odbędzie się przy wsparciu Miasta Katowice i Spodka, a także firm, m.in. Grupa Pietrzak, BPSC, Stalexport Autostrada Małopolska SA, TDJ Estate, PTWP, KSSE, AMS, Business Consulting, Protektom, Vienna House, Ryba Taxi, biletyna.pl, kupbilecik, ebilet.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”

Default image
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.