Kino na leżakach z komedią „Pech to nie grzech”

W bezpłatnym seansie będzie można wziąć udział dzisiaj, 26 sierpnia, o godz. 20.30 przy Szkole Podstawowej nr 32.

To pierwsza projekcja „Kina na leżakach” w tym roku – możliwa dzięki głosom oddanym na to zadanie w dzielnicy Raków w ramach Budżetu Obywatelskiego. Komedię z udziałem m.in. Marii Dębskiej, Tomasza Karolaka, Barbary Kurdej-Szatan i Anny Dereszowskiej będzie można wspólnie oglądać ,,pod chmurką” na boisku Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 40.  Początek seansu o godz. 20.30.

,,Pech to nie grzech” to komedia romantyczna z 2018 roku w reż. Ryszarda Zatorskiego. Natalia (Maria Dębska) może pochwalić się wieloma atutami, ale nie idzie za nimi szczęście w relacjach damsko-męskich. Jej przyjaciel (Mikołaj Roznerski) zakłada się ze swoją narzeczoną (Barbara Kurdej-Szatan), że w najbliższej przyszłości w tej sferze życia Natalii nic się nie zmieni. Ta jednak postanawia udowodnić im, że się mylą, ale to dopiero początek miłosnego galimatiasu…

Pokaz filmu będzie ostatnim punktem w programie pikniku – także bezpłatnego – który zacznie się o godz. 17.00. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Częstochowy.

UM Częstochowa

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.