Radlin: Punkt szczepień na Eko-Bazarze

W najbliższy weekend, 15 sierpnia, w centrum Radlina czeka nas tradycyjny odpust parafialny Parafii Wniebowzięcia NMP w Biertułtowach. Oprócz tego, jak od kilku lat, Miejski Ośrodek Kultury przygotowuje Eko-Bazar. Będzie również możliwość zaszczepienia się przeciw covid-19 oraz spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym.

  • Eko Bazar – tradycyjnie już stoiska ze zdrową żywnoscią rozstawią się w okolicach fontanny. Będą miody z lokalnych pasiek, sery owcze, wędliny a także…biżuteria ekologiczna  (więcej: https://mok.radlin.pl/eko-bazar-2021.html)
  • Mobilny Punkt Szczepień w Radlinie (15.08) – po raz drugi gościć będziemy punkt szczepień na „barbakanie” obok MOSIR Radlin. Tego dnia szczepimy preparatami jednodawkowymi (certyfikat na miejscu – nie trzeba się rejestrować wcześniej!)
    Uwaga! Ochotnicza Straż Pożarna Biertułtowy w trosce o zdrowie mieszkańców zachęca do szczepień przeciwko covid-19. Jeśli w Radlinie, a masz problem z dotarciem do punktu szczepienia – możesz zadzwonić pod specjalny numer telefonu 787665115 a biertułtowscy strażacy przyjadą po Ciebie a po szczepieniu odwiozą do domu.
  • Punkt spisowy Narodowego Spisu Powszechnego – dopiero połowa radlinian wzięła udział w OBOWIĄZKOWYM spisie. Od godz. 9.00 tego dnia będzie z nami na pl. Radlińskich Olimpijczyków także rachmistrz spisowy, który pomoże wszystkim zainteresowanym dokonać spisu. 

Urząd Miasta Radlin

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.