W czerwcu zachwycił publiczność utworem “Wody Łyk”. Dziś Raf Skowroński powraca i oddaje w ręce słuchaczy swoją nową muzyczną propozycję – piosenkę “Miło Cię Poznać”.

Raf Skowroński to autor tekstów, kompozytor, a także absolwent londyńskiej uczelni Middlesex University, na której ukończył kierunek Popular Music. Wcześniej związany był z elektroniczno-folkowym zespołem JÓGA, z którym miał okazję występować na takich festiwalach jak Open’er, Krakow Live Festival, OFF Festival. Obecnie skupia się na solowym projekcie, który jest mieszanką doświadczeń i inspiracji przełożonych na końcowe brzmienie materiału. Pierwsze solowe wydawnictwo to zabawa gatunkami r&b, soul oraz szeroko rozumianą muzyką elektroniczną. W jego twórczości można doszukać się muzycznych inspiracji takimi artystami jak SZA, Björk, ELIZA czy Frank Ocean.

Najnowsza piosenka Rafa opowiada o byciu zmęczonym, ciągłym poznawaniem nowych ludzi i nieustannym szukaniem miłości. Jest to utwór, który przedstawia strach przed byciem szczerym względem samego siebie oraz strachem przed podjęciem ryzyka. “Miło Cię Poznać” to druga muzyczna zapowiedź debiutanckiej epki artysty, która zostanie wydana jesienią w My Name Is New Label.

Do piosenki “Miło Cię poznać” powstał bardzo zmysłowy teledysk, w którym główną rolę gra sam Raf. Jest on już dostępny na kanale KayaxTV w serwisie Youtube.

https://www.instagram.com/rafskowronski/

Kayax

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.