Powiat Bielski prosi o wystawienie oceny swoim jednostkom medycznym

Ankiety są anonimowe, a ich wypełnienie zajmie 5 minut. Powiat Bielski prosi o wystawienie oceny swoim jednostkom medycznym: Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej, Bielskiemu Centrum Psychiatrii – Olszówka oraz Bielskiemu Pogotowiu Ratunkowemu. To prośba do mieszkańców, którzy mieli kontakt z tymi placówkami. Pytamy o warunki pobytu, personel medyczny, działanie izby przyjęć, a w pogotowiu- pracę zespołu karetki.

Ankiety, dotyczące konkretnej placówki znajdują się na stronie internetowej bielskiego starostwa w zakładce: obsługa mieszkańców/ankiety/zdrowie. Oprócz pytań zamkniętych jest także pytanie otwarte, gdzie można wyrazić swoją opinię np. o działalności placówki w okresie pandemii.

– Epidemia to chyba, jak dotychczas, najtrudniejsza próba dla systemu ochrony zdrowia. Wymusiła na placówkach wprowadzenie wielu zmian w organizacji usług. Opinia mieszkańców jest więc dla nas istotna podczas oceny, czy placówki sprostały i w jakim zakresie oraz co należy poprawić gdyby ten trudny czas powrócił – mówi Lucyna Majewska, naczelnik Wydziału Zdrowia w bielskim starostwie.

Swoje zdanie można wyrazić także w tradycyjnej formie- można wypełnić ankietę papierową, dostępną w poszczególnych placówkach. Uwagi, zarówno te negatywne jak i pozytywne przekazane zostaną dyrektorom szpitali i pogotowia.

UM Bielsko-Biała

Default image
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.