Bilet Wspólny wraca do Parku Śląskiego

Wczoraj, podczas Parkowego Dnia Dziecka została ogłoszono powrót Parkowego Biletu Wspólnego!
– Po krótkiej przerwie wraca bilet wspólny, to bardzo dobra informacja, dużo osób się przyzwyczaiło do tej oferty i zdecydowanie czekali na jej uruchomienie. Wspólny bilet to wspólne działania jednostek mieszczących się na terenie Parku Śląskiego, a to dopiero początek. Szykujemy bogatą ofertę na sezon letni.  – mówiła Agnieszka Bożek, Prezes Parku Śląskiego

Radosną informację przekazały również maskotki jednostek, które włączyły się we wspólny bilet. Dodatkowo, podczas Dnia Dziecka, ogłoszony był konkurs, w ramach którego nagrodą był pierwszy w tym sezonie rodzinny bilet. Zwycięzcy gratulujemy.

To atrakcyjna oferta wszystkich jednostek mieszczących się na terenie Parku; Śląski Ogród Zoologiczny, Stadion Śląski, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny”, Legendia, Śląskie Wesołe Miasteczko i oczywiście kolej linowa Elka. Ze wszystkich atrakcji można skorzystać mając jeden bilet, który dzięki współpracy jest rabatowany i atrakcyjny cenowo. Bilet jest ważny do 30 września tego roku. W ofercie są dwa bilety; indywidualny w cenie 130 zł oraz bilet rodzinny (2+2) w cenie 320 zł. Bilety do kupienia na stronie internetowej https://sklep.parkslaski.pl/, w Punkcie Parkowej Informacji przy Kanale regatowym ( w czerwcu czynny od piątku do niedzieli w godz. 10.00- 20.00) oraz w obu kasach na stacjach kolei linowej Elka.

Park Śląski to niezwykłe miejsce, pełne urokliwych miejsc oraz atrakcji. W Parku można spędzić nie tylko jeden dzień, ale i cały weekend i z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Park Śląski

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.