Zmiany w punktach szczepień. Brakuje szczepionek

Z uwagi na ograniczone dostawy szczepionek, punkt szczepień powszechnych w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej będzie w najbliższym czasie czynny tylko w niektóre dni. Na razie nie ma też wolnych terminów na szczepienia.

W maju punkt na pewno będzie czynny w dniach 5, 11, 18 i 24 maja. Jak informuje Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który administruje szczepieniami w hali, ograniczone możliwości szczepień nie wynikają z winy miasta. Przyczyną ograniczeń są mniejsze, niż pierwotnie zapowiadano, dostawy szczepionek. W związku z tym wydział apeluje, aby mieszkańcy uzbroili się w cierpliwość.

Obsługujący szczepienia cały czas są w pełnej gotowości. Jak tylko szczepionki dotrą do Bielska-Białej, punkt będzie działał w pełnym wymiarze. Na razie jednak z powodu braku wolnych terminów niemożliwa jest też rejestracja pod numerami telefonów, które funkcjonują w hali pod Dębowcem.

Jest szansa na to, że po 10 maja do miasta dotrą kolejne szczepionki i wtedy ruszy ponowna rejestracja chętnych.

Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.