Rybnik: Budżet obywatelski – co z listami poparcia?

Podobnie jak rok temu, koronawirusowe reguły nie omijają również rybnickiego budżetu obywatelskiego, wymuszając inne niż w minionych latach zasady postępowania.

Już niedługo będzie można składać projekty do budżetu obywatelskiego Miasta Rybnika na 2022 rok. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia związane z sytuacją epidemiczną przypominamy wnioskodawcom, że wzorem ubiegłego roku, istnieje możliwość dołączenia listy poparcia dla projektów ogólnomiejskich w późniejszym terminie.

Ostatecznie listy poparcia będą musiały zostać dostarczone do urzędu miasta przed końcem oceny formalnej, której termin przekażemy w późniejszym czasie.

Przypominamy, że nadal można konsultować swoje pomysły (więcej na : https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/konsultacje-pomyslow-obywatelskich), a projekty będzie można składać od 1 do 31 maja br. w jednej z następujących form:

  • pisemnej – przesyłką poleconą za pośrednictwem operatora pocztowego,
  • pisemnej – w Kancelarii Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Bolesława Chrobrego 2;
  • elektronicznej (format.pdf) – do Urzędu Miasta Rybnika, z wykorzystaniem profilu zaufanego w platformie elektronicznej ePUAP, wraz ze zeskanowaną dokumentacją stanowiącą załączniki do projektu.

W tym roku, zachęcamy do składania pomysłów dotyczących szeroko pojętej ekologii. Czym są „zielone” pomysły? Więcej na stronie: https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/budzet-obywatelski-2022-grajmy-w-zielone

Urząd Miasta Rybnika

Default image
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.