W Żorach rusza punkt rejestracji osobistej na szczepienia przeciwko Covid-19

Już od wtorku, 20 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Żorach, czyli popularnej „Miarki” będzie działał punkt osobistej rejestracji chętnych na szczepienia przeciwko Covid-19.

Punkt zostanie uruchomiony w recepcji przy wejściu do nowej hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Żorach, mieszczącej się przy ul. Powstańców 6. Podczas wizyty w punkcie będzie można zarejestrować się na szczepienie w naszym mieście. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego, na który następnie zostanie przesłany sms z terminem szczepienia.

– Obserwujemy, że wielu mieszkańców szuka informacji o tym, jak zapisać się na szczepienie. Część z nich ma problemy z obsługą komputera. By ułatwić im ten proces postanowiliśmy stworzyć punkt osobistych zapisów na szczepienia – podkreśla Daniel Wawrzyczek, Zastępca Prezydenta Miasta Żory.

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00.

Urząd Miasta Żory

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.