Elektromobilność – szansa na rozwój Górnego Śląska?

Czy elektromobilność to szansa na rozwój Górnego Śląska? Czy branża zajmująca się elektromobilnością będzie mieć swój udział w procesie sprawiedliwej transformacji? Na te pytania odpowiedzą eksperci, uczestnicy debaty Elektromobilność – szansa na rozwój Górnego Śląska? 

W spotkaniu wezmą udział:

Marcin Korolec – Prezes Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych. Prawnik, były Pełnomocnik Rządu ds. polityki klimatycznej. Minister Środowiska w latach 2011-2013.

dr Bartosz Mazur – ekspert ds. transportu. Doktor nauk ekonomicznych, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Specjalizuje się w tematach związanych z publicznym transportem zbiorowym. Prowadzi stronę UX Mobility.

Urszula Stefanowicz – kierowniczka projektów w organizacjach pozarządowych, członkini Polskiego Klubu Ekologicznego w okręgu Mazowieckim, zajmuje się kwestiami polityki klimatycznej na różnych poziomach od lokalnego po międzynarodowy.

Spotkanie poprowadzi Grzegorz Franki – prezes Związku Górnośląskiego.

Na transmisję live debaty zapraszamy w środę 24.02 o godz. 18:00 na facebookowy profil Śląskiej Opinii. Więcej informacji o wydarzeniu na Facebooku.

Stowarzyszenie BoMiasto

Projekt realizowany we współpracy z Europe Beyond Coal
Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.