Jeronie co to się wyrobio… Gita Szulc u Ciebie w doma!

„Gita story – śląska komedia muzyczna” to produkcja teatralna rudzkiego MCK. Akcja sztuki, której autorem jest popularny aktor i reżyser Zbigniew Stryj, toczy się w latach 60. ubiegłego wieku w Rudzie Śląskiej. Bynek to szczery, dobry ślonski synek. Zdzich, choć przybył z Łodzi, pracuje razem z Bynkiem, przyjaźnią się i rozmawiają wiele o życiu, w tym oczywiście – a jakże – o kobietach! Suwnicowo Gita wpadła Zdzichowi fest w łoko… ale czy chłopak spoza Śląska ma u niej szanse? I czy intencje Zdzicha są naprawdę szczere? Gita także szuka miłości, pod czujnym okiem kamratek z placu – Lusi i Kristy. No i jest jeszcze ojciec… Kogo on widziałby u boku swoij jedynej cery? Hanysa ze Rudy czy hoteloka z Łodzi? Warto dodać, że w rozwiązaniu tych wszystkich trudnych dylematów ważną rolę odegra… stracony lać. Zwłaszcza, że nawet na Janasa nie do sie kupić nowych!

„Gita Story” to ciepła, swojska opowieść o Śląsku, jego mieszkańcach i wartościach, opowiedziana przezabawnymi dialogami i piosenkami śląsko – polskimi. Do tej pory zagranych zostało kilkanaście przedstawień (w tym także gościnnie na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury) i wszystkie zgromadziły pełną widownię. Specyficzny okres epidemii sprawił, że nasz spektakl znów przenosi się do sieci i będzie można go zobaczyć on-line na kanale MCK na YouTube.

Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu bez wychodzenia z domu gwarantowane!

Terminy spektakli:

20 listopada 2020, godz. 18.00

4 grudnia 2020, godz. 18.00

Szczegóły dot. transmisji:

Spektakl „Gita story” będzie można zobaczyć on-line na kanale MCK w podanym terminie. Początek transmisji w piątek o godz. 18.00; link aktywny będzie do niedzieli do północy.

Osoba, która zakupi bilet w cenie 5 zł na: www.mckrudasl.pl , otrzyma bilet elektroniczny potwierdzający zakup, natomiast w dniu transmisji na godzinę przed jej rozpoczęciem kupujący otrzyma link bezpośredni do transmisji, która rozpocznie się o godz. 18.00.

Kupując bilet on-line prosimy uważnie wpisać swój adres email, na który później prześlemy Państwu link do transmisji. W przypadku problemów, prosimy o kontakt pisemny – email: promocja@mckrudasl.pli/lub messengerem poprzez profil MCK na Facebooku.

Spektakl prezentowany on-line jest materiałem archiwalnym z udziałem publiczności, nagranym wyłącznie na potrzeby MCK. Jakość nagrania jest dobra, ale nie jest jednocześnie nagraniem teatru telewizji. Za ewentualne niedogodności w odbiorze, przepraszamy.

Więcej o spektaklu na: www.mckrudasl.pl

Zobacz spot promocyjny:  https://www.youtube.com/watch?v=vQSed0tBRwU&feature=youtu.be

MCK im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.