Wisła na dawnej pocztówce

Na zakończenie zadania pt. „Niepodległa na kresach południowych” Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia w Wiśle zaplanowała uroczyste podsumowanie projektu połączone z finisażem wystawy i promocją jej katalogu. Niestety zamknięcie instytucji kultury sprawiło, że dokonanie prezentacji efektów zadania możliwe było tylko za pośrednictwem internetu. 

Przygotowaliśmy materiał multimedialny przedstawiający całość projektu: wszystkie zorganizowane wydarzenia i jego efekty rzeczowe. Cieszymy się, że mimo pandemii udało się zrealizować zaplanowane działania – wyjaśnia Renata Czyż – dyrektor wiślańskiej biblioteki

Największym zainteresowaniem publiczności działań projektowych cieszyła się wystawa plenerowa „Wisła na dawnej pocztówce”, której katalog właśnie ukazał się drukiem. Publikacja będzie dostępna nieodpłatnie. Aby ją otrzymać należy po otwarciu instytucji kultury zgłosić się w bibliotece po odbiór katalogu.

Urząd Miasta Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.