Warsztaty w duchu Mindfulness niebawem na Zamku Piastowskim

„Warsztaty w duchu Mindfulness. Wpływ kondycji psychicznej na zdrowie fizyczne” – niebawem na Zamku Piastowskim   Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza na warsztaty, na których odnajdziesz siłę wewnętrznego spokoju.  „Warsztaty w duchu Mindfulness. Wpływ kondycji psychicznej na zdrowie fizyczne”  – to tytuł niezwykłego warsztatu, który poprowadzi certyfikowany trener mentalny Jakuba B. Bączka, sportowiec, nauczyciel jogi i pływania –  Patrycja Chomiczewska .

Zajęcia odbędą się z zachowaniem obowiązujących wytycznych sanitarnych.  W  sobotę 14 listopada  o  godzinie 15:00  na Zamku Piastowskim poznasz tajniki treningu pokonywania codziennych trudności. Nie może was tam zbraknąć! Bilety w sprzedaży już  od wtorku 3 listopada 2020 r.  Bilety w cenie  20,00 zł (z VAT) do nabycia w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2.   Do kogo adresowane jest to spotkanie? Do sportowców, rodziców, menadżerów, seniorów itp., czyli podsumowując do każdego mieszkańca powiatu.   Każdy z nas doświadcza w życiu różnych chwil. Niektóre są piękne, inne radosne, a jeszcze inne wyprowadzają nas z równowagi i zaburzają spokój. Jednak, klucz do wewnętrznego spokoju leży w nas samych, nie w sytuacjach zewnętrznych. Zachować spokój w sytuacji kiedy nie układa się po naszej myśli, podczas nieprzewidzianych sytuacji czy ważnych wydarzeń sportowych, biznesowych czy osobistych to wyjątkowa umiejętność.

Korzyści udziału w warsztacie:  – nauczysz się jak zarządzać stresem;  – nauczysz się jak poradzić sobie z szalejącymi emocjami;  – nauczysz się czerpać radość z dnia codziennego;  – wzbudzisz w sobie więcej akceptacji dla tego, co przynosi życie;  – doświadczysz mocy wewnętrznego uśmiechu (techniki oddechowe mindfulnes, wizualizacja, joga);  – nauczysz się w jaki sposób dbać o siebie by doświadczać więcej spokoju;  – poznasz techniki wybitnych sportowców aby zachować spokój przed najważniejszymi zawodami.   Patrycja Chomiczewska to założycielka HOBBY SPORT, wielokrotna mistrzyni Polski w biegach górskich oraz uczestniczka mistrzostw świata w biegach górskich na Alasce. Ma 2 wspaniałych dzieci, szczęściara z wyboru. Więcej na:  www.zamekpiastowski.pl.

Zamek Piastowski w Raciborzu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.