Beskidy w kadrze zatrzymane – konkurs fotograficzny


Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze oddział Podbeskidzie zachęca do udziału w 19. edycji konkursu fotograficznego Beskidy w kadrze zatrzymane. Konkurs został podzielony na dwie kategorie tematyczne – beskidzkie pejzaże oraz góry rekreacyjnie i sportowo, zdjęcia powinny być wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Konkurs ma charakter otwarty i jest dostępny dla wszystkich fotografujących amatorsko. Udział w nim jest bezpłatny. Nadesłane zdjęcia powinny być nieoprawione, w formacie nie mniejszym niż 15 x 21 cm oraz nie większym niż 30 x 40 cm. Do zdjęć należy dołączyć podpisaną płytę CD lub inny nośnik zawierający formę cyfrową zgłoszonych zdjęć i oświadczenie stanowiące załącznik do regulaminu. Jeden autor może przesłać 3 prace, w tym jedną serię zdjęć (maksymalnie 3 zdjęcia) tryptyk, cykl itp. w jednej lub obu kategoriach. Zdjęcia kolorowe i czarno-białe będą oceniane wspólnie.
Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody rzeczowe. Najciekawsze prace prezentowane będą na stronie internetowej: www.przewodnicy.beskidy.pl w dziale galeria.
Prace konkursowe należy składać osobiście lub wysłać pocztą do 8 września br. na adres Biuro Oddziału PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej, przy ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem Konkurs fotograficzny. Organizatorami konkursu są – Wydział Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych im. Stefana Czerneleckiego działające przy Oddziale PTTK Podbeskidzie w Bielsku-Białej.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu w regulaminie poniżej i na stronach internetowych www.przewodnicy.beskidy.pl i www.um.bielsko.pl.

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.

-