Wspieraj

Może to brzmi banalnie, ale cieszymy się, że z nami jesteś, bo bez Ciebie – czytelnika, słuchacza, widza, odbiorcy – nasza robota jest bez sensu. Śląska Opinia powstała, bo brakowało nam czegoś w mediach, dlatego powoli i konsekwentnie budujemy to coś. Projekt medialny, którego sercem są rozmowy, prowadzone na spokojnie, które mają Nam i Wam wytłumaczyć co się dzieje. Żeby jednak robić to co robimy potrzebujemy Was.

Nie zamykamy się za paywallem i nie prosimy o regularne wpłaty. Szukamy innej drogi, współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, instytucjami i komercyjnymi podmiotami, które chcą podejść do współpracy i reklamy w trochę inny sposób.

Jednak Wasza, odbiorców, pomoc jest w tym wszystkim bardzo cenna. Polecajcie nas znajomym, zapraszajcie do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych, podawajcie dalej treści, które uznacie za ważne.

Obserwuj Śląską Opinię w mediach społecznościowych

Nie przegap najnowszych informacji, podcastów i filmów – obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Jako Śląska Opinia jesteśmy na Facebooku, Twitterze, Linkedin, Instagramie i YouTube.

Będziemy wdzięczni za każdą reakcję i każde udostępnienie naszych treści.

Subskrybuj Śląską Opinie na weekend

Co tydzień w sobotę wysyłamy newsletter z podsumowaniem tygodnia i zestawieniem najważniejszych materiałów ze Śląskiej Opinii. Zasubskrybuj Śląska Opinie na weekend.

Ustaw SlaskaOpinia.pl jako stronę startową

Nie przegap ważnych informacji, rozmów i materiałów, ustaw adres SlaskaOpinia.pl jako swoją stronę startową.

  1. Otwórz przeglądarkę Chrome
  2. W prawym górnym rogu kliknij ikonkę więcej i wybierz ustawienia

3. W sekcji „Po uruchomieniu” wybierz opcję „Otwórz konkretną stronę lub zestaw stron” oraz „Dodaj nową stronę”

4. Wpisz adres URL strony

1. W lewym górnym rogu wybierz Safari a następnie preferencje

2. Wpisz adres URL Śląskiej Opinii w polu „Strona domowa”. W polach „Po otworzeniu Safari wyświetla” oraz „W nowych oknach otwieraj” zaznacz kolejno: „nowe okno”, „stronę domową”

  1. W prawym górnym rogu kliknij ikonkę menu a następnie wybierz ustawienia z listy

2. W sekcji uruchamianie wybierz opcję „inne strony”, następnie w polu „Strona startowa i nowe okna” wpisz adres Śląskiej Opinii

Wyłącz adblocka

Część naszego budżetu pochodzi z tzw. reklam displayowych, wyświetlanych w formie bannerów. Staramy się by nie było ich za dużo, żeby nie przysłaniały treści. Jesteśmy przekonani, że przy odpowiednim balansie skorzystają na tym wszyscy. Dlatego prosimy o to, abyś na naszych stronach wyłączył blokowanie reklam, jeżeli korzystasz z takich wtyczek w swojej przeglądarce.

Nie przegap ważnych informacji, rozmów i materiałów, ustaw adres SlaskaOpinia.pl jako swoją stronę startową.