Nasze podcasty


O polityce regionalnej i krajowej, śląskim biznesie i wydarzeniach kulturalnych z regionu w rozmowach Karoliny Skórki, Grzegorza Franki i Sebastiana Pypłacza.


Smog, susza, kryzys klimatyczny, sprawiedliwa transformacja – to tematy, które prowadzący Patryk Białas porusza ze swoimi gośćmi – ekspertami z dziedziny ekologii, zmian klimatycznych, polityki i biznesu.


Małe i średnie przedsiębiorstwa, biznes odpowiedzialny społecznie i lokalne firmy w rozmowach Jarosława Graziadei-Darmas z przedsiębiorcami.


Czy pracę da się lubić? Jarosław Makowski zadaje swoim gościom pytania związane z pracą i jej wpływem na życie.


O kobietach w biznesie, wielkich pieniądzach i pracy. Karolina Skórka do swojego podcastu zaprasza wyjątkowe kobiety, które nie boją się wyzwań.


O aktualnych wydarzeniach w Białorusi w rozmowach politologów, socjologów i Białorusinów.


Czytelnicze nowości, wielcy pisarze i małe wydawnictwa. Wszystko co aktualne w książkowym świecie, ale też filmy muzyka i wydarzenia kulturalne.


O popkulturze, najnowszych serialach, muzyce, filmach i życiowych inspiracjach w rozmowach Magdaleny Kwaśniok i Natalii Wrocławskiej.


Grzegorz Franki i Edward Wyżgoł zabiorą Was w podróż po Śląsku. Turystyka, historia i ciekawe miejsca regionu, a do tego niespodzianki. Słuchajcie audycji, odpowiadajcie na pytania i wygrywajcie nagrody.


O ekonomii i gospodarce prostym językiem. Rozmowy dr Bartłomieja Gabrysia z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z gośćmi.Debaty ekspertów o aktualnych sprawach dotyczących społeczeństwa, ekologii i sprawiedliwej transformacji.