Główna Wiadomości Opinie Podcasty

ZnanyLekarz i Pomagam.pl wspierają kampanię Lekarzy bez Granic “Podaruj zdrowie w prezencie” 

„Przede wszystkim zdrowia!” – to chyba najczęściej składane życzenia świąteczne i noworoczne w Polsce. Zdrowie jest jedną z najwyżej cenionych wartości. I, choć powszechnie mówi się, że jest bezcenne, jego ochrona wiązana jest z wymiernymi, niemałymi kosztami.  

Dlatego ZnanyLekarz wspiera kampanię Lekarzy bez Granic “Podaruj zdrowie w prezencie” organizując specjalną zbiórkę i zachęcając do udziału w niej swoich partnerów, lekarzy, pacjentów. Zbiórka odbywa się w serwisie Pomagam.pl

 Z przyjemnością informujemy, że serwis ZnanyLekarz dołącza do grona firm partnerskich Lekarzy bez Granic. Naszą współpracę rozpoczyna kampania “Podaruj zdrowie w prezencie” – czyli zbiórka środków na niesienie pomocy medycznej w kryzysach humanitarnych, którą wspiera ZnanyLekarz – mówi Draginja Nadaždin, dyrektorka generalna polskiego biura Lekarzy bez Granic –Bardzo doceniamy to, że ZnanyLekarz, firma o tak mocnej i ugruntowanej pozycji w społeczności lekarskiej, ale też wśród pacjentów, gotowa jest dzielić się swoim sukcesem – pomagać i angażować w pomoc partnerów. 

Lekarze bez Granic to międzynarodowa, niezależna medyczna organizacja humanitarna prowadząca działania w ponad 70 krajach na świecie. Celem organizacji jest niesienie pomocy humanitarnej ofiarom konfliktów zbrojnych, epidemii i klęsk żywiołowych oraz społecznościom wykluczonym z dostępu do opieki zdrowotnej. 

– ZnanyLekarz od lat konsekwentnie koncentruje się na działaniach, które wspierają rozwój opieki medycznej i czynią ją bliższą ludzi. Pomagamy Pacjentom skutecznie docierać do lekarzy i świadomie wybierać specjalistów, którym chcą powierzyć swoje zdrowie. Pomagamy Lekarzom zoptymalizować obsługę gabinetu, aby mogli jak najwięcej czasu poświęcić na bezpośredni kontakt z pacjentem… To są jednak działania na spokojny i bezpieczny czas. A nasz świat na każdym kroku pokazuje nam, że bezpieczeństwo i spokój to luksus. W sytuacjach kryzysowych sprawna pomoc medyczna i szybkie działanie i dostęp do leków oraz sprzętu ratującego życie stają się najcenniejszym zasobem. Dlatego z pełnym przekonaniem i dumą wspieramy Lekarzy bez Granic. I chcemy zachęcić wszystkich naszych Partnerów: Lekarzy, Specjalistów, Kliniki oraz Pacjentów – do zaangażowania się w naszą akcję i “podarowania zdrowia w prezencie” – mówi Piotr Radecki, CEO ZnanyLekarz.

Do akcji dołączył już pierwszy partner: Centrum Medyczne Unimed.

100% środków zebranych w ramach akcji “Podaruj zdrowie w prezencie” zostaną przeznaczone na wsparcie działań prowadzonych przez Lekarzy bez Granic, w tym na opatrywanie rannych i ofiar konfliktów zbrojnych, na opiekę okołoporodową kobiet i noworodków, leczenie niedożywienia wśród dzieci oraz pomoc w odzyskaniu równowagi osobom dotkniętym traumami wskutek wojen, przemocy, katastrof naturalnych, zmian klimatycznych. 

– Wierzymy, że w każdym z nas jest potrzeba dzielenia się i ofiarowania bezinteresownej pomocy. A zdrowie to najpiękniejszy prezent, jaki można podarować. Dlatego wspieramy i promujemy akcję “Podaruj zdrowie w prezencie” – dodaje Dobrosława Gogłoza, dyrektor zarządzająca Pomagam.pl.

Zdrowie to bezpieczeństwo, szczęście bliskich, miłość. Zdrowie to możliwość nauki, pracy i rozwoju. Zdrowie to godność i szacunek. Podarujmy je w prezencie. Zapraszamy!

Strona zbiórki https://pomagam.pl/ts/podaruj-zdrowie-w-prezencie.

Pomagam.pl

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.