Wylicytuj zwiedzanie Warszawy z posłem Tomaszem Głogowskim. W planach m.in. koncert i muzeum

Wsparcie WOŚP-u to nie tylko wrzucanie drobnych do puszki i przyklejanie czerwonych serduszek do kurtki. To także okazja udziału w charytatywnych aukcjach, w ramach których można wylicytować kolacje, spacery i inne formy spędzania czasu z osobami publicznymi, w tym politykami. Jednym z nich jest poseł Tomasz Głogowski z Tarnowskich Gór, który zaprasza do zwiedzania zakamarków Warszawy.

Śląski polityk z okazji finału WOŚP postanowił zorganizować jednodniową wycieczkę do Warszawy, w ramach której pokaże, jak pracuje i spędza czas wolny w stolicy. Nie zabraknie nie tylko oprowadzania po kuluarach sejmowych, ale i obiadu w najlepszej, zdaniem posła, knajpie z kuchnią bałkańską w klubie w serbskiej ambasadzie.

Poza pokazaniem gmachu sejmu, poseł zaplanował zwiedzanie muzeum – w zależności od preferencji zwycięzcy licytacji, albo Muzeum Polskiej Wódki, albo Muzeum Neonów, a także koncert na warszawskiej Pradze. Tomasz Głogowski nie zdradza, jakiego zespołu – zapowiada jednak, że miejscówka jest klimatyczna.

Szczęśliwy wygrany nie będzie musiał się martwić o koszty podróży, wejściówek czy kolacji – za wszystko zapłaci poseł Głogowski.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/warszawskie-zakamarki-z-poslem-tomaszem-glogowskim-13144403212?fbclid=IwAR3Krm41I2XrXJzNdYjRjOxZU6BtCiVfchk3MCpA7hOtr2ul6aFti_bnIxk

Artykuł sponsorowany

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.