Seniorze! Kijki w garść – i po zdrowie

Smuklejsza sylwetka, regulacja ciśnienia krwi, mocniejsze mięśnie i mniejszy stres dnia codziennego – nordic walking ma same zalety.

Z myślą o gliwickich seniorach Samorząd Miasta Gliwice organizuje bezpłatne treningi z kijkami, z trasą wiodącą alejkami Lasu Komunalnego przy ul. Chorzowskiej.

Zajęcia pod okiem instruktora wystartują 28 września i będą organizowane dwa razy w tygodniu – w środy od godz. 16.30 i w soboty od godz. 10.30. Miejscem zbiórki będzie gliwicka tężnia, z której zalet warto skorzystać po zakończonym marszu.

Więcej informacji w kwestii zajęć i potencjalnych zmian w ich harmonogramie w przypadku nagłego załamania się pogody udziela trener Beata Witkowska-Ponikwia (tel. 723-108-441). Warto wiedzieć, że ma ona także możliwość wypożyczenia pewnej liczby kijków osobom, które chciałyby spróbować swoich sił w treningach, lecz nie dysponują odpowiednim sprzętem.

UM Gliwice

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.