99% mieszkańców Sosnowca nie zmieni swojego miejsca zamieszkania

Nie potrzeba żadnych badań, żeby wiedzieć, że 99% mieszkańców Sosnowca nie zamieszkałoby nigdzie indziej. 1% stanowią osoby, które chciałyby zamieszkać w Rybniku.

Takie informacje pojawiły się na oficjalnych profilach Sosnowca w mediach społecznościowych, na Facebooku (www.facebook.com/miastososnowiec) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/sosnowiec/).

To oczywiście „inspiracja” słynnymi bilbordami Fundacji Kornice. Śledzimy przekaz publikowany w całej Polsce w kampaniach wielkoformatowych. Ostatnie billboardy fundacji dotyczą informacji o wynikach badań naukowych w sprawie trwałości małżeństw. Nie dotarliśmy do badań potwierdzających informacje przedstawione przez fundację. Mamy za to własne „badania”. – Te dotyczą naszej małej ojczyzny. Takich wyników właśnie sobie i innym życzymy – śmieje się Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. – Ponieważ innym też życzymy takich wyników badań, dlatego do naszego przedsięwzięcia zaprosiliśmy Rybnik, który również ma swoje „badania”.

Oczywiście wszystkim życzymy trwałych związków i dobrych wspierających relacji. Mamy nadzieję, że takich będzie jak najwięcej zarówno w Sosnowcu, jak i w Rybniku.

Urząd Miasta Sosnowiec

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.