Poszukiwani twórcy z Gliwic i okolic 

Stowarzyszenie Melina zaprasza do udziału w 8 Gliwickim Przeglądzie Artystycznym G.PART 2022. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, których prace mieszczą w kategoriach: rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, rzeźba, instalacja, ilustracja, plakat, animacja, fotografia, grafika użytkowa, grafika komputerowa, projektowanie graficzne, wzornictwo, projektowanie identyfikacji, projektowanie publikacji, strona www, aplikacja mobilna, grafika reklamowa, animacja i informacja wizualna.

– Prace może przesłać każdy, bez względu na wiek, płeć i doświadczenie, poszukujemy zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, nie narzucamy tematu ani techniki – mówią organizatorzy wydarzenia. 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 października. Ogłoszenie wyników nastąpi do 1 listopada. Również w listopadzie odbędzie się wystawa zwycięskich prac.
Prace należy zgłaszać wysyłając na adres: stowarzyszeniemelina@gmail.com portfolio lub minimum dwie wybrane prace wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem. Więcej informacji na temat zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej http://stowarzyszenie-melina.pl oraz uzyskać pod numerami telefonów: 692-211-569 i 792-752-334.

8 G.PART Gliwicki Przegląd Artystyczny organizowany jest we współpracy z Centrum Kultury Victoria w Gliwicach.

Urząd Miasta Gliwice

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.