W sobotę roztańczony wieczór na chorzowskim Rynku

Miasto Chorzów i agencja Follow The Step, organizator Fest Festiwalu, zapraszają w sobotę, 25 czerwca na Chorzowski RynekOd 18.00 do 22.00 didżeje z warszawskich klubów zadbają o niezapomniane wrażenia muzyczne. Zapraszamy seniorów z wnukami oraz wnuki z dziadkami!

Ideą dancingu jest integracja pokoleń i inspiracja do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.

Na scenie wystąpią:
DJ Jerry (70+) – najstarszy DJ w Polsce, w młodości jako student ekonomii kolekcjonował  vinyle i słuchał list przebojów Radia Luxemburg. W weekendy chodził na koncerty do stołecznych klubów, takich jak: Stodoła czy Remont. Od kilku lat gra na dancingach międzypokoleniowych, gdzie łączy różne gatunki: pop, disco i softrock. Sięga po największe przeboje Bee Gees, Boney M. Lubi także Shakirę, Rihannę czy Lady Gagę. 

Praktyczna Pani aka Practical Lady – to finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta z tytułem mistrza Polski. Producentka muzyczna i autorka tekstów, promotorka imprez. W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów i mixerów. Miłośniczka lat 80tych i 90tych, szczególnie rnb, rapu i soulu. 

The Blu Mantic – amerykański poeta, songwriter, aktor, nauczyciel, ale przede wszystkim charyzmatyczny MC. Urodzony w Teksasie, mieszkający w Nowym Jorku, przebywający obecnie w Polsce, w której rozgłos zdobył dzięki przygotowanej przez muzyczny serwis Popkiller akcji „Młode Wilki 5”.

Urząd Miasta Chorzów

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.