Siatkarskie emocje Plus Ligi w Spodku

Ligowa siatkówka na najwyższym poziomie powraca do legendarnego Spodka. To właśnie tu siatkarski zespół GKS Katowice rozegra rewanżowe starcie 1/4 finału PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, finalistą tegorocznego Superfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Mecz odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny, 18 kwietnia o godzinie 14:45. Bilety są już w sprzedaży.

Siatkarski GKS Katowice w sezonie 2021/2022 awansował do najlepszej ósemki drużyn PlusLigi i tym samym po raz pierwszy w swojej historii zagra w ćwierćfinale siatkarskich mistrzostw Polski. Rywalem katowiczan w tej fazie rozgrywek będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Obiektem zmagań GKS-u z aktualnym klubowym mistrzem Europy, ponownym finalistą Ligi Mistrzów oraz wciąż aktualnym wicemistrzem Polski, w ramach 1/4 fazy play-offbędzie najsłynniejsza katowicka hala.

– Spodek nieprzypadkowo nazywany jest „mekką polskiej siatkówki”. Podczas turniejów rangi mistrzostw świata czy Ligi Światowej, zawsze panowała tu wyjątkowo gorąca atmosfera. Wierzę, że podobnie będzie w najbliższy poniedziałek. Przed nami prawdziwe święto – siatkówka na najwyższym krajowym, a nawet europejskim poziomie.Zapraszamy wszystkich fanów i całe rodziny do Spodka oraz wspólnej zabawy i kibicowania – mówi Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center, zarządcy Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka. 

W sprzedaży są już bilety na to wydarzenie. Wejściówki kosztują 30 zł (bilet normalny), 20 zł (bilet ulgowy) oraz 60 zł (bilet rodzinny). Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Bilet rodzinny na sektory 1 i 2 Trybuny Głównej przeznaczony jest dla dwójki dorosłych oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. W sprzedaży są także bilety VIP (120 zł) i VIP junior (60 zł).

Bilety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok (Katowice ul. Św. Stanisława 8). W dniu meczu bilety będzie można nabyć w kasie Spodka, która zostanie otwarta na 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Foto Norbert Barczyk

Aktualizowane na bieżąco informacje i kalendaria wydarzeń w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym dostępne są na stronach internetowych: www.spodekkatowice.pl oraz www.mckkatowice.pl.

IPR

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.