Turniej Piłki Ręcznej w Piekarach Śląskich. Zgłoś swoją drużynę

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora MOSiR Piekary Śląskie rozegrany zostanie 26 lutego na hali sportowej MOSiR “Olimpia” przy ulicy Ziętka 60.

Organizowany wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz MKS Olimpia “Medex” Piekary Śląskie przeznaczony jest dla zawodników do 20. roku życia (rocznik 2002 i młodsi). Zapisy przyjmowane są do 23 lutego 2022 roku. 

Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10.00 w Hali Sportowej MOSIR „Olimpia” przy ul. Ziętka 60. Harmonogram spotkań podany zostanie po zakończeniu zapisów. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do środy, 23 lutego pod numerem telefonu 32 768-10-10 w Dziale Promocji i Sportu MOSiR Piekary Śląskie. 

Przy zapisach należy podać nazwę drużyny. Maksymalna ilość zawodników w drużynie to 14 osób. Organizatorzy turnieju to MOSIR Piekary Śląskie oraz MKS Olimpia “Medex” Piekary Śląskie.

UM Piekary Śląskie

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.