Wirtualna uczelnia o klimacie

Spotkania online z ekspertami w zakresie klimatu, dyskusje i miejsce do wymiany zdań i poglądów oraz poszerzania swojej wiedzy i kompetencji podczas darmowych webinarów. Stowarzyszenie BoMiasto zaprasza na kolejną odsłonę wydarzenia Semestr z BoMiasto.

Już we wtorek (05.10) będzie można uczestniczyć w spotkaniu z prof. dr. hab. Szymonem Malinowskim pt. „Klimat na Ziemi – podstawowe mechanizmy”. W przystępny sposób ekspert Nauki o klimacie odpowie na pytania na czym polegają przepływy energii w systemie klimatycznym i jak działa bilans energetyczny atmosfery? Co się dzieje, jeśli go zaburzymy? Czym są funkcjonujące w systemie klimatycznym sprzężenia zwrotne i punkty krytyczne? Od czego zależy temperatura Ziemi? Spotkanie poprowadzi prof. Piotr Skubała.

Aby dołączyć do wydarzenia Semestr z BoMiasto 3 należy zarejestrować się za pomocą formularza zgłoszeniowego. Po szczegóły wydarzenia i więcej informacji na temat kolejnych spotkań zapraszamy na profil BoMiasto na Facebooku.

Stowarzyszenie BoMiasto

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.