Letnia Scena SFERY w nowej odsłonie: wakacyjny chillout przy muzyce

Galeria SFERA zaprasza na Letnią Scenę SFERY w nowej, kameralnej i bezpiecznej odsłonie. Od 10 lipca do 28 sierpnia w każdy piątek i sobotę, będzie można usłyszeć regionalnych artystów, skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej oraz zrelaksować się na wygodnych leżakach w strefie chillout. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W tym roku mieszkańcy Bielska-Białej znów będą mieli okazję spędzić letnie wieczory pod gołym niebem przy muzyce na żywo. Galeria SFERA po raz jedenasty zaprasza na Letnią Scenę w każdy weekend wakacji. 10 lipca na sobotnim otwarciu Letniej Sceny SFERY wystąpi zespół Dzień Dobry, który zaprezentuje swoje utwory w wyjątkowych akustycznych aranżacjach. Start o godz. 19:00.

– W te wakacje stawiamy na rozrywkę na świeżym powietrzu w bezpiecznej, kameralnej strefie chillout. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć atrakcyjny plan koncertów, w którym mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie. Nowością będą w tym roku również koncertowe piątki. Dodatkowo bogata oferta gastronomiczna restauracji i kawiarni umili wszystkim odwiedzającym czas spędzony na świeżym powietrzu. Zapraszamy wszystkich bielszczan już w najbliższą sobotę na otwarcie naszej Letniej Sceny! – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA.

W lipcu na Letniej Scenie Sfery usłyszymy:
10 lipca: Dzień Dobry
16 lipca: Kapela PoPieronie
17 lipca: Altra Volta String Quartet
23 lipca: Głyk & Matusik Duo
24 lipca: Moni Quartet
30 lipca: Factory of Blues
31 lipca: Ghostman / Maciejowski / Szewczuga / Berny

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych koncerty zostaną przeniesione do Cafe Zadymka w Galerii I na pierwszym piętrze.

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia jest Galeria SFERA, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami. Galeria SFERA oferuje nie tylko udane zakupy, ale także atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu podczas letnich wakacyjnych wieczorów w mieście.

Koncerty odbywają się na Placu Bolka i Lolka w Bielsku-Białej, przed wejściem do Galerii SFERA. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Aktualne informacje na temat koncertów, oferty gastronomicznej a także dodatkowych atrakcji znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Galerii SFERA: www.sfera.com.pl

***

Galeria SFERA w Bielsku-Białej to największa galeria handlowa Podbeskidzia (132 000 m2 powierzchni użytkowej), pierwsze centrum handlowe IV generacji w regionie i pierwszy projekt
w Polsce, który zrewitalizował pofabryczne tereny miejskie, przywracając im użytkowy charakter. To także wyjątkowe portfolio 250 czołowych polskich i zagranicznych marek, z których aż 70% wybrało Sferę jako jedyną lokalizację swoich salonów na Podbeskidziu. Obiekt należy do funduszu ESCF II, reprezentowanego przez CBRE Global Investors. Za zarządzanie nieruchomością odpowiada CBRE, a procesem komercjalizacji zajmuje się Dział Powierzchni Handlowych CBRE.

Otwarta w 2001 r. galeria, wkomponowana w historyczne zabudowania Bielska-Białej, jest unikalnym projektem rewitalizacyjnym, w tak szerokiej skali. Obiekt zrealizowany na terenie dawnej fabryki włókienniczej, zachowując część oryginalnych zabudowań, połączył pamięć o bogatej historii miasta z użytkowym charakterem przestrzeni miejskiej. Galeria stworzona zgodnie z zasadą „miasto w mieście”, integrując funkcje kulturalne, handlowo-usługowe, rozrywkowe, biurowe i hotelowe stała się handlowym sercem Bielska i regionu.

Sfera ma wszystko to, czego szukamy w tętniącym życiem mieście. Największe portfolio marek
w regionie, 25 restauracji i kawiarni serwujących potrawy z różnych zakątków świata, kluby muzyczne, kręgielnia, fitness, kino Helios, 4-gwiazdkowy hotel Qubus, ale także autorskie działania kulturalne – koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, wystawy, przedstawienia teatralne oraz happeningi.

Galeria SFERA została wielokrotnie nagrodzona w prestiżowych konkursach branżowych. Ostatnim wyróżnieniem jest srebrna statuetka w konkursie PRCH Retail Awards 2020 w kategorii „Centrum Handlowe Roku – Best Performance”. Decyzją Jury na szczególną uwagę zasłużył utrzymujący się wysoki wskaźnik odwiedzalności Galerii SFERA, dobrze udokumentowany wzrost wskaźników biznesowych na przestrzeni ostatnich lat i spora liczba zrealizowanych akcji posprzedażowych, marketingowych oraz eventów.

Bliskość stacji PKP oraz dworca PKS, 2200 miejsc parkingowych, a także świetne skomunikowanie z okolicznymi miastami sprawiają, że oferta centrum jest na wyciągnięcie ręki. Więcej informacji: http://www.sfera.com.pl/

Galeria Sfera

Default image
Informacja Prasowa
Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.