Racibórz: projekcja filmu „Czworo dzieci i Coś” za nami

W poniedziałkowe przedpołudnie, 5 lipca 2021 r. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbyła się projekcja filmu pt. „Czworo dzieci i Coś” w ramach akcji „WAKACJE z POWIATEM”, na którą zapraszają Powiat Raciborski i Zamek Piastowski w Raciborzu. Przypomnijmy, akcja ruszyła w sobotę 3 lipca, kiedy to odbył się Rodzinny Piknik Militarny.

Przez całe wakacje, w dawnej siedzibie Piastów, dla mieszkańców powiatu przygotowano szereg atrakcji. Zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Z nami nie będziecie się nudzić. Tutaj każdy znajdzie coś interesującego dla siebie!

Plan najbliższych wydarzeń:

06.07.2021 r. od 10:00 do 12:00 – Kino Plenerowe „Tajemniczy ogród” (Osierocona Mary Lennox zostaje odesłana pod opiekę swojego wiecznie nieobecnego wuja. Dziewczynka pozostawiona sama sobie, odkrywa w pobliżu domu magiczny ogród, skryty za wysokim murem);

07.07.2021 r. od 10:00 do 12:00 – „W kraju kwitnącej wiśni – lampiony”. Warsztaty z Martyną Rejner. UWAGA! Ograniczona liczba osób – 30. Obowiązują wcześniejsze zapisy – promocja@zamekpiastowski.pl;

08.07.2021 r. od 10:00 do 12:00 – Kino Plenerowe „Kumple z dżungli” (Grupa zwierząt musi stawić czoło koali, który chce spalić dżunglę);

09.07.2021 r. od 10:00 do 12:00 – Kino Plenerowe „Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska” (Maja postanawia przeciwstawić się poleceniom Cesarzowej. W tym celu startuje w sportowych igrzyskach).

Jednocześnie informujemy, że przez całe wakacje, tj. od 28 czerwca do 31 sierpnia dzieci i młodzież za okazaniem legitymacji szkolnej będą mogły bezpłatnie korzystać z powiatowo-gminnej komunikacji, czyli autobusów PKS. Z bezpłatnych przejazdów mogą korzystać dzieci i młodzież do 19 roku życia. Dzięki temu łatwiej będzie dojechać do dawnej siedziby Piastów z okolicznych gmin, a tym samym wziąć udział w naszej akcji.

Harmonogram pozostałych wydarzeń tutaj: http://www.zamekpiastowski.pl/site/index/4/news/4285.html

Punkt Informacji Turystycznej na Zamku Piastowskim w Raciborzu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.