Zespół „Śląsk” zatańczy w Wiśle z okazji Roku Górali

Już w najbliższy piątek, 4 czerwca, na deskach amfiteatru w Wiśle wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”. Widowisko odbędzie się w ramach obchodów Roku Górali w województwie śląskim. Artyści zaprezentują się w swoim sztandarowym widowisku „A to Polska właśnie”.

– Zespół „Śląsk” jest od zawsze mocno związany z Wisłą. To tutaj mieszkał jego założyciel i dyrektor artystyczny Stanisław Hadyna. Tu spoczął na cmentarzu, a jego imię nosi nasz amfiteatr. Dlatego każdorazowo z olbrzymią radością gościmy członków zespołu w naszym mieście – cieszy się burmistrz Tomasz Bujok, włodarz „Perły Beskidów”.

– Mimo, że wstęp na koncert jest darmowy to aktualnie obowiązujący reżim sanitarny powoduje, że na teren amfiteatru będziemy mogli wpuścić 50% widowni. Warto więc przyjść wcześniej – zachęca Katarzyna Czyż-Kaźmierczak z Wiślańskiego Centrum Kultury.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00.

Urząd Miejski w Wiśle

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.