Dzień Dziecka w amazońskiej dżungli

29 maja Chorzów zamieni się w tajemniczą dżunglę. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka miejskie domy kultury zapraszają do udziału w tematycznej grze miejskiej. „Weź udział w grze terenowej i przeżyj z bliskimi niezapomnianą przygodę. (…) W pięciu dzielnicach miasta rozegra się gra terenowa „Amazońska dżungla”, która składa się z trzech części” – czytamy na stronie Chorzowskiego Centrum Kultury.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano część „Rodzinne safari”. Podczas zabawy w MDK-u „Batory” maluchy poznają zwierzęta i rośliny z egzotycznej dżungli. Dwie pozostałe części gry dedykowane są rodzinom z nieco starszymi dziećmi. W centrum i na Klimzowcu zorganizowana zostanie zabawa pt. „Nie daj się pożreć”, a w Chorzowie Starym i Chorzowie II – „Przetrwaj w dżungli”.

Harmonogram rodzinnej gry z okazji Dnia Dziecka

CZĘŚĆ I – NIE DAJ SIĘ POŻREĆ
Jeśli chcesz wiedzieć, jakie zwierzęta możesz spotkać w dżungli, kogo unikać, przed kim uciekać, a kogo najlepiej w ogóle nie spotkać – to gra dla Twojej rodziny.
g. 10.00-14.00 Chorzów Centrum, powtórka – g. 15.00-18.00 Osiedle Klimzowiec

CZĘŚĆ II – PRZETRWAJ W DŻUNGLI
Jeśli chcesz poznać sposoby na przeżycie w dżungli, chcesz się dowiedzieć, jak zdobyć pożywienie, jak uniknąć niebezpieczeństw czających się w dzikim gąszczu, co może Ci się przydać, a co będzie zbędnym balastem – to gra dla Twojej rodziny.
g. 10.00-14.00 Chorzów Stary, powtórka – g. 15.00-18.00 Chorzów II

CZĘŚĆ III – RODZINNE SAFARI – gra dla najmłodszych
Jeśli jesteś jeszcze bardzo małym odkrywcą, na początku swej egzotycznej przygody, jeśli chcesz się pobawić, poznać zwierzątka i roślinki dalekich stron – to gra dla Twojej rodziny.
g. 10.00-14.00 Chorzów Batory

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@slaskaopinia.pl.