Książkowe promocje na Dzień Kobiet

O kobietach, z kobietami na okładkach i dla kobiet – polskie wydawnictwa przygotowały specjalne zniżki z okazji Dnia Kobiet. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy zasady promocji w poszczególnych sklepach internetowych. Polecamy Wam też kilka dobrych tytułów w atrakcyjnych cenach.

Wydawnictwo Czarne
https://czarne.com.pl/promocje/2021-03-02-30-rabatu-na-ksiazki-o-kobietach

Do końca dnia możecie kupić wybrane książki o kobietach z 30% rabatem. Promocja trwa na stronie internetowej i w warszawskiej księgarni przy ul. Marszałkowskiej 43/1. Zniżką objętych zostało ponad 40 tytułów, w tym m.in znany z netflixowej adaptacji „Gambit królowej”, „Bezmatek” Miry Marcinów czy reportaże Anny Sulińskiej: „Wniebowzięte” i „Olimpijki”.


Wydawnictwo Pauza
https://wydawnictwopauza.pl

8 marca to ostatni dzień, aby skorzystać z promocji na stronie wydawnictwa Pauza. Wpisując na stronie kod PAUZAJESTKOBIETA zyskujecie 40% rabat. Zniżka dotyczy wszystkich książek tego wydawnictwa.

Nasze ulubione książki wydane przez Pauzę:

  • Dorośli, Marie Aubert
  • Linia, Elise Karlsson
  • Piękna młoda żona, Tommy Wieringa

Na kanale podcastowym Śląskiej Opinii znajdziecie recenzje książek Pauzy: https:// slaskaopinia.pl/2021/01/16/pauza-na-czytanie/
Polecamy też rozmowę z szefową wydawnictwa Pauza Anitą Musioł: https://slaskaopinia.pl/ 2020/11/09/pauza-na-dobra-ksiazke/


Wydawnictwo Sonia Draga
https://soniadraga.pl

Śląskie wydawnictwo postanowiło obniżyć cenę wszystkich książek z kobietami na okładce. Zniżka obowiązuje do 9 marca, a rabat wynosi 45%. Wśród przecenionych propozycji znała się m.in. wielopokoleniowa powieść „Niewierność. Uwikłani w historię” Agnieszki Jeż i Pauliny Płatkowskiej.

Grupa Foksal https://www.gwfoksal.pl/dzien-kobiet

Promocję znajdziecie także na stronie Grupy Foksal. Tutaj przecenione zostały wybrane romanse, poradniki i powieści, a obniżki dochodzą nawet do 60%. To dobra okazja, żeby nadrobić kilka głośnych klasyków z ostatnich lat np. „Normalnych ludzi” Sally Rooney, „Ich siłę” Meg Wolizer czy „Taśmy rodzinne” Macieja Marcisza.

Karolina Skórka
Karolina Skórka

Prowadząca główne wydanie Śląskiej Opinii.